Archive of February, 2019

 • Wysokie temperatury mają ogromny wpływ na naszą wydajność i zdrowie!

  Wysokie temperatury mają ogromny wpływ na naszą wydajność i zdrowie!
  Wysokie temperatury maja ogromny wplyw na nasza wydajnosc i zdrowie

  Praca w wysokich temperaturach to nie tylko znacznie zwiększone ryzyko wypadków spowodowanych obniżeniem koncentracji czy pogarszający się komfort pracy. To również odczuwalny ekonomicznie dla firmy spadek wydajności. Według badań naukowców Technicznego Uniwersytetu Helsińskiego i Lawrence Berkeley National Laboratory, wzrost temperatury o jeden stopień Celsjusza powyżej optymalnej temperatury w miejscu pracy 21-22 stopni C, oznacza spadek wydajności o mniej więcej 2%.

  Powyżej 30 stopni C spadek wydajności może być jeszcze większy. Warto pomyśleć o zapewnieniu pracownikom dodatkowej ochrony i komfortu w gorących warunkach, jednocześnie dbając o firmową matematykę. Rozwiązaniem może być wyposażenie w ochronną odzież chłodzącą.

  W TechNiche właśnie tym się zajmujemy. Nasze technologie pozwalają dobrać odpowiedni sprzęt do warunków panujących w miejscu pracy.


 • Hyperkewl wybierany przez najlepszych!

  Hyperkewl wybierany przez najlepszych!
  Hyperkewl wybierany przez najlepszych w800

  Uznane, światowe marki, stosują w swoich rozwiązaniach kamizelek chłodzących technologię HyperKewl TechNiche.

  Równie skuteczne jak w przypadku motocyklistów, nasze ochronne kamizelki chłodzące wykonane z tkaniny HyperKewl, będą chronić Twoich pracowników przed skutkami wysokich temperatur w miejscu pracy.