Najnowsze wpisy na blogu

 • Pamiętaj o właściwym nawadnianiu w pracy!

  Pamiętaj o właściwym nawadnianiu w pracy!
  Pamietaj o wlasciwym nawadnianiu w miejscu pracy w800 pl

  Z badania przeprowadzonego przez Quench w 2018 roku, na grupie ponad 1000 pracowników wynika, że 77% z nich nie piło wystarczającej ilości wody w ciągu czasu spędzonego w pracy.

  Warto pamiętać, że już odwodnienie na poziomie 2% (utrata około 1,5l płynów dla osoby o wadze 70kg- godzina pracy w ciężkich, gorących warunkach), może powodować spadek wydajności nawet o 30% i stanowić duże zagrożenie dla zdrowia.


 • Techniche wspiera sportowców na Tokyo2020!

  Techniche wspiera sportowców na Tokyo2020!
  Techniche wspiera sportowcow na tokyo 2020 w800

  Hybrydowe kamizelki chłodzące Techniche będą chronić przed wysokimi temperaturami, kanadyjskich Olimpijczyków i Paraolimpijczyków podczas Igrzysk #Tokyo2020.

  Połączenie dwóch naszych technologii HyperKewl™ i CoolPax™ sprawia, że kamizelka Hybrid daje jeszcze większe możliwości chłodzenia dla najbardziej wymagających użytkowników.

  Tagi: #StayCool #Canada #StaySafe #Performwell #OlympicGames #hyperkewl #CoolPax #Techniche #Olimpiada #RoadtoTokyo #Olympians


 • Trudne warunki pracy operatorów dźwigów podczas upałów!

  Temperatura dochodzi do 50 stopni. Tu jest tak samo, jak w zamkniętym samochodzie na słońcu. Człowiek po kilku godzinach może umrzeć”

  Operatorzy dźwigów coraz częściej mówią o problemie pracy w wysokich temperaturach.

  Tagi: #StayCool #KeepHydrated #StaySafe #StayProductive #CoolingWorkwear #TechNiche #Thorzt


 • Wysoka temperatura, wielkie wyzwanie Olimpiady TOKYO 2020!

  Wysokie temperatury to chyba jedno z największych wyzwań jakie czeka organizatorów, komitety olimpijskie i wszystkich uczestników, podczas Igrzysk Olimpijskich #Tokyo2020.

  Technologie odzieży chłodzącej zyskują coraz większą popularność w profesjonalnym sporcie i bez wątpienia mogą odegrać ważną rolę podczas tej Olimpiady.

  Tagi: #OlympicGames #2020athletes #cooling #sportwear #staycool #staysafe #performwell #techniche

  https://www.thetimes.co.uk/article/olympic-athletes-could-die-from-tokyo-summer-heat-warn-experts-2nk5xjnmm


 • Kamizeki Techniche wspierają budujących stadiony na FIFA 2022!

  W 2018 roku, 3500 kamizelek chłodzących TechNiche zostało dostarczonych pracownikom budujących infrastrukturę na 2022 FIFA World Cup Qatar™.

  W 2019 innowacyjne technologie wspierające pracowników podczas pracy w wysokich temperaturach, obejmą 30.000 osób na tych obiektach.

  https://m.gulf-times.com/story/617729/Workers%E2%80%99%20welfare%20%E2%80%93%20legacy%20in%20action#.XCznlxU3W3Y.linkedin


 • Wysokie temperatury mają ogromny wpływ na naszą wydajność i zdrowie!

  Wysokie temperatury mają ogromny wpływ na naszą wydajność i zdrowie!
  Wysokie temperatury maja ogromny wplyw na nasza wydajnosc i zdrowie

  Praca w wysokich temperaturach to nie tylko znacznie zwiększone ryzyko wypadków spowodowanych obniżeniem koncentracji czy pogarszający się komfort pracy. To również odczuwalny ekonomicznie dla firmy spadek wydajności. Według badań naukowców Technicznego Uniwersytetu Helsińskiego i Lawrence Berkeley National Laboratory, wzrost temperatury o jeden stopień Celsjusza powyżej optymalnej temperatury w miejscu pracy 21-22 stopni C, oznacza spadek wydajności o mniej więcej 2%.

  Powyżej 30 stopni C spadek wydajności może być jeszcze większy. Warto pomyśleć o zapewnieniu pracownikom dodatkowej ochrony i komfortu w gorących warunkach, jednocześnie dbając o firmową matematykę. Rozwiązaniem może być wyposażenie w ochronną odzież chłodzącą.

  W TechNiche właśnie tym się zajmujemy. Nasze technologie pozwalają dobrać odpowiedni sprzęt do warunków panujących w miejscu pracy.


 • Hyperkewl wybierany przez najlepszych!

  Hyperkewl wybierany przez najlepszych!
  Hyperkewl wybierany przez najlepszych w800

  Uznane, światowe marki, stosują w swoich rozwiązaniach kamizelek chłodzących technologię HyperKewl TechNiche.

  Równie skuteczne jak w przypadku motocyklistów, nasze ochronne kamizelki chłodzące wykonane z tkaniny HyperKewl, będą chronić Twoich pracowników przed skutkami wysokich temperatur w miejscu pracy.


 • Odzież chłodząca pomaga utrzymać wysoką wydajność pracowników!

  Ponieważ fizjologia człowieka jest taka sama, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Indiach, Stanach Zjednoczonych, czy gdziekolwiek indziej na świecie, związek między gorącymi temperaturami i niższą produktywnością ma fundamentalne znaczenie dla tego, jak powinniśmy myśleć o kosztach nadchodzących zmian klimatu

  Spadek wydajności pracowników spowodowany pracą w wysokiej temperaturze, to problem, na który zwraca uwagę co raz więcej pracodawców również w Polsce. Przy rosnących kosztach pracy oraz trudności w znalezieniu pracowników, rozwiązania pomagające poprawić wydajność mogą przynieść pracodawcy wymierne korzyści.

  Bez wątpienia stosowanie odzieży chłodzącej jest jednym z takich rozwiązań.

  Tagi: #staycool, #staysafe, #productivityimprovement, #coolingworkwear

  https://knnindia.co.in/news/newsdetails/knowledge-resource/rising-temperature-impact-worker-productivity-and-absenteeism-report


 • TechKewl, kamizelka do zadań specjalnych!

  TechKewl, kamizelka do zadań specjalnych!
  Techkewl kamizelka do zadan specjalnych w800

  Kamizelka chłodząca TechKewl™ do zadań specjalnych. Wykonana z ognioodpornych materiałów Banwear® lub Nomex®, sprawdzi się w najcięższych warunkach.

  Dzięki zastosowanej technologii PCM, wkłady Cool Pax™ zapewniają stałą temperaturę 14°C nawet do 3 godzin.

  Tagi: #StayCool #StaySafe #PCM #Industry #welding #metallurgy #mining #firefighting #glassworks


 • Ognioodporna kamizelka chłodząca Techniche!

  Ognioodporna kamizelka chłodząca Techniche!

  Dzięki połączeniu technologii HyperKewl i materiału Banwear firmy ITEX, TechNiche stworzyło kamizelkę chłodzącą do zadań specjalnych.

  Jest ognioodporna, a dzięki swoim właściwościom ewaporacyjnym zapewnia chłodzenie nawet przez kilka godzin. W wykonaniu FR dostępne są również chłodzące osłony karku.

  Tagi: #staycool, #staysafe, #fireprotection


Page 1 of 2 Next